Úvod

Obec

Obecný úrad

Samospráva

Organizácie

Dokumenty

Fotogaléria

Podujatia

Kontakty

Úvod

 
Aktuality
O nás
Archív
 
 
 

Odkazy

 

 

 

 

Aktuálne počasie

 

Predpoveď počasia :: www.meteo.sk

 


   Vítame Vás v obci Hatalov  

         
 

     Obec Hatalov je stredne veľká obec , ležiaca 10 km na juh od okresného mesta Michalovce. Obec je súčasťou Zemplínskeho regiónu s umiestnením chotára uprostred Východoslovenskej nížiny. Starostom v obci je súčasnosti  p. Vladimír Kováč

     Obec Hatalov leží uprostred Východoslovenskej nížiny na starom agradačnom vale Laborca, ktorý sa zvažuje do zníženín nív Laborca a Duše, miestami so zamokrenými lúkami. Obec sa vyvinula ako cestno - potočný typ sídla s obostavaním cesty zo Šamudoviec do Budkoviec. V severnej časti obce akoby zrástla s obcou Žbince, predel tvorí tok  potoka Duša. Súčasný stav  Potoka Duša je v súčasnosti s minimálnou prietočnosťou.

   

      Naša obec Hatalov je historicky jedinečnou a progresívnou komunitou so sľubnou budúcnosťou. Sme zaviazaní chrániť naše dedičstvo, našu kultúru a naše prírodné prostredie pre budúce generácie a propagovať nový zodpovedný rozvoj, ktorý zlepší život všetkých našich obyvateľov. Budeme sa usilovať o obnovu hodnôt a predností dediny a zabezpečenie zdravého životného prostredia pre našich občanov.
 

 

 

Fotogaléria

 

 

Návštevnosť stránky

 

TOPlist

 

Kalendár

 

 

                                                                                                                                                     Aktualizované 02. 01. 2017 Igor23